Похожие посты:

Чи розповсюджується норма п. 2 ч. 4 ст. 36 ЗУ «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) на так звані допорогові договори?

Договірні відносин, що виникають при укладенні та виконанні договору між замовником та учасником допорогової закупівлі, не є предметом регулювання Закону України “Про публічні закупівлі” (далі - Закон).

Договірні відносин, що виникають при укладенні та виконанні договору між замовником та учасником допорогової закупівлі, не є предметом регулювання Закону України “Про публічні закупівлі” (далі - Закон). Норми Закону щодо випадків зміни істотних умов договору, визначених у частині четвертій статті 36 Закону, не поширюються на договір, укладений за результатами допорогової закупівлі в системі Прозорро чи допорогового прямого договору (закупівля без використання системи Прозорро для конкурентного відбору постачальника). При цьому договірні відносини регулюються нормами Цивільного та Господарського кодексів України. Таким чином, приймаючи рішення про внесення змін до допорогового договору замовник керується умовами такого договору, Цивільним та Господарським кодексами України. Отже обмеження, встановлене Законом (норма про коливання ціни на 10 %) не розповсюджується та такі договори. При цьому, звертаємо увагу, що внесення змін до будь-якого договору повинне бути аргументованим та документально підтвердженим.